Paprrna EMBA spol। s ro, Paseky nad Jizerou टिप्पणी छोड्नुहोस्

EMBA यो नवजात शिशु को एक नजजाइजमन्न शब्दावली को डडावेलेल भाइरस को रूप मा जाना जाता छ, रेशम विज्ज्वल पीआरसीजीवी कश्मीर ओच्रेने životního prostředí।

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
हामी विगतका पीडाहरूको विरासतबाट जान्दछौं, जसले हामीलाई आजको दिनको नेतृत्व गरेको छ र सफलतापूर्वक काम गर्ने सफलतापूर्वक विकास गर्न हाम्रो प्रतिबद्धता छ। हाम्रा प्रतिस्पर्धाहरूको एक चरण अगाडि निरन्तर प्रयासको भागको रूपमा, हामी उत्पादनको गुणस्तर र ग्राहक सम्बन्धमा जोड दिन्छौं।
हाम्रो व्यावसायिक विशेषज्ञता र हाम्रो उच्च योग्य कर्मचारीहरू उच्चतम स्तर सेवाको दीर्घकालिक ग्यारेन्टी हुन्। हामी उत्पादनहरू बेच्न सक्दैनौँ, तर हामी विश्वभरका 30 भन्दा बढी ग्राहकहरूमा ग्राहकहरूको पूर्ण समाधान प्रदान गर्दछौं।

हामीले कस्ता मूल्यहरू

  • जैविक उत्पादन र उत्पादनहरू हाम्रो समग्र जिम्मेवारी सम्बन्धको वातावरण प्रतिबिम्ब हुन्
  • नैतिकता कम्पनीको भित्र र बाहिर सम्बन्धको सम्बन्धको उच्चतम नियम हो
  • भ्रमण र व्यावसायिक ग्राहक सेवा हाम्रो स्पष्ट जिम्मेवारी हो
  • सम्पूर्ण कम्पनीको जीवनको गुणस्तरमा हाम्रो योगदान कम्पनी परिसर द्वारा सीमित छैन
  • क्षेत्रको सफल विकासको लागि सबैभन्दा ठूलो रोजगारी हाम्रो योगदान हो

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci 10 वर्षमा. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoruगर्नšetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN आईएसओ 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například वर्षको आवरणगर्नWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky वातावरण मैत्री उत्पादन na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a बांधन. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

साझा
कृपया पर्खनुहोस्...

जवाफ छाड्नुस्

आफ्नो इमेल ठेगाना प्रकाशित गरिनेछ। आवश्यक क्षेत्रहरू मार्क *